Natuke minust

Tartu on minu kodulinn ja tartlasena väärtustan linna jätkusuutlikku ja pidevat arengut. Olen valmis panustama oma aega ja oskuseid ning jagama kogemusi ja teadmisi selleks, et anda hoogu ka kogu Eesti arengule. Tartu linnavolikokku kandideerides on minu eesmärk aidata kaasa sellele, et Tartu oleks parima elukvaliteediga linn, kus on kõigil turvaline ja hea elukeskkond elamiseks.

2012. aastal lõpetasin õpingud Inglismaal University College Birminghamis ja omandasin bakalaureusekraadi ärijuhtimises spetsialiseerumisega meelelahutusvaldkonnale. Õpingute vältel kasutasin võimalust olla vahetusüliõpilane ka Bulgaarias ja Tai Kuningriigis. Praegu omandan teenuste disaini ja juhtimise magistrikraadi Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis. Haridustee on viinud mind ka kutsekooli ja usun, et kutseharidus annab tugeva praktilise kaasavara edasisteks õpinguteks või siis tööle asumiseks. Oma igapäevases töös loon väärtust Tartu Spordis Tähtvere puhkepargi haldusjuhina, kuid oman töökogemust ka eraettevõtluses.

Minu suur kirg on kultuur, mille jagan kaheks: vaimu- ja kehakultuur. Vaim püsib värske, kui keha on virge, ja vastupidi. Usun, et hoolt tuleb kanda mõlema eest. Tartus on tänaseks juba palju tehtud. Ja palju on veel teha. Seisan selle eest, et Tartus toimuksid erinevad kultuuri- ja spordisündmused, nii kogukondlikud kui ka suured rahvusvahelised üritused, mis meelitavad kohale hulgaliselt turiste lähemalt ja kaugemalt. Eelkõige aga soovin, et Emajõgi ja selle ümbrus oleks rohkem kasutuses nii liikumisala kui ka vaba aja veetmise ja puhkamise paigana. Mitmel aastal olen osalenud kaasava eelarve konkursil erinevate projektidega, mis on seotud liikumise ja Emajõega. Olen tänulik kõigile kaasaelajatele, kes 2017. aastal andsid oma panuse ning saime korrastatud Emajõe liikumisraja ning rajada dendroparki puhkeala.

Hea tartlane, kui ka Sinu suur soov on, et Tartus oleks rohkem nii aktiivse tegevuse võimalusi kui ka mõnusaid vaba aja veetmise ning puhkamise kohti, siis mina olen Sinu esindaja Tartu linnavolikogus! Seisame üheskoos liikuva Tartu eest!